Vārda dienu šodien svin: Sergejs, Svetlana, Lana

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Noslēdzies skatuves runas konkurss

Par tradīciju mūsu skolā kļuvis skatuves runas konkurss. Tā mērķis bija sekmēt bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratības veicināšanu. Rīkojot konkursu, tika izvirzīti uzdevumi. Attīstīt un pilnveidot bērnu un jauniešu skatuves runas kultūru un aktiermeistarību, profesionāli novērtēt dalībnieku skatuves runas iemaņas, sekmēt bērnu un jauniešu interesi par latviešu un pasaules literatūras mantojumu un devumu latviešu nacionālās kultūras veidošanā. Skolēnu skatuves runas konkursa darbu izvēle tematiski bija jāsaista ar skolēnu pašidentitāti, nacionālās un valstiskās identitātes stiprināšanu. Ieteicamās daiļdarbu tēmas:es pats, valoda, ģimene, mans novads/pilsēta, brīvība, Tēvzeme. Paldies skolotājām un skolēnu vecākiem par atbalstu skolēnu sagatavošanai konkursam.

 

Skolas konkursā piedalījās klašu konkursu uzvarētāji.

7.-9.klašu grupā piedalījās

 1. Gatis Tūtiņš
 2. Estere Irmeja
 3. Nikija Pabērza

4.- 6. klašu grupā

 1. Amīna Sulimane
 2. Annija Drebeiniece
 3. Niks Kalniņš
 4. Markuss Puriņš
 5. Toms Sils
 6. Džeina Zlidņeva
 7. Alberts Puriņš

2.-3. klašu grupā

 1. Henrijs Bergs
 2. Monta Jirgensone
 3. Aleksis Kānītis
 4. Gundis Pabērzs
 5. Undīne Pabērza

1.klases grupā

 1. Nikola Reča
 2. Stefans Irbēns
 3. Gustavs Ločmelis

Visi konkursa dalībnieki saņēma atzinības rakstu par piedalīšanos Kr. Valdemāra Ainažu pamatskolas skatuves runas konkursā, bet no katras grupas tika izvirzīti labākie runātāji uz Salacgrīvas novada konkursu, kas notiks 17. februārī Salacgrīvas vidusskolas telpās. Uz novada skatuves runas konkursu dosies Nikija Pabērza, Alberts Puriņš, Gundis Pabērzs un Nikola Reča. Turēsim īkšķus par mūsējiem!

Direktora vietniece audzināšanas darbā Daiga Tomsone

 

Vairāk bildes skatīt šeit.