Vārda dienu šodien svin: Sergejs, Svetlana, Lana

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Starptautiskais eTwinning projekts “PERIODICITY IN OUR LIFE”

Apvienoto Nāciju Organizācija (ANO) pasludināja 2019.gadu par Starptautisko Periodiskās Tabulas gadu. Lai to atzīmētu, Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas skolēni kopā ar Moldovas, Gruzijas, Armēnijas, Turcijas, Rumānijas un Serbijas skolu skolēniem sadarbojās eTwinning projektā “Periodiskums mūsu dzīvē”.

Projekta mērķis bija palielināt studentu motivāciju un interesi par eksaktajām zinātnēm, izpētīt periodiskumu dažādās jomās, attīstīt skolēnu sadarbību, komunikāciju un digitālās prasmes, strādājot starptautiskās grupās, iemācīt skolēnus novērot, analizēt un risināt reālās dzīves jēgpilnās problēmas, kas saistītas ar periodiskumu.

 

 

Tas ir projekts, ar kuru Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolas 9. Klases skolēni ne tikai apguva ķīmisko elementu īpašības un periodiskās tabulas pamatprincipus, bet arī aizdomājās par periodiskumu savā un skolas dzīvē. Piemēram, kā viena no Veselību veicinošas skolas periodiskajām parādībām ir Skolas auglis un skolas piens ik dienu. Paldies skolēniem par entuziasmu!

 

eTwinning projekta koordinatore
skolotāja Ineta Lielkalne