Vārda dienu šodien svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Atskats par konkursa “Grāmatu karuselis” norisi

10.03.2021.

 

 

Spītējot visām grūtībām un neparedzētiem notikumiem, novembra beigās uzsāktais konkurss “Grāmatu karuselis” turpina savu gaitu. Kā jau konkursa nolikumā paredzēts, katra lasīšanas posma cītīgākie grāmatu lasītāji un reklāmu veidotāji saņēma apbalvojumu. 1.kārtā, ar lielu izrāvienu no citām klasēm, uzvarēja 2.klase.

 

 

Balvā katrs skolēns saņēma košu gēla pildspalvu komplektu un pierakstu blociņu, kā arī visai klasei būs iespēja, organizējot klases vakaru, sagaidīt pārsteigumu – izklaides un atrakcijas ar noslēpumainu viesi. Tā kā janvārī klātienē netikāmies, tad 2.kārtas uzvarētājus noteicām, ņemot vērā janvāra un februāra rezultātus. 2.kārtā nepārspējama bija 4.klase. Balvā tika saņemtas divas galda spēles – Jenga un Wanted, kā arī  izklaide klases vakaram.

 

 

            Konkurss turpina savu gaitu un cerams, ka arī pārējās klases posmā no 1. – 6.klasei aktīvi iesaistīsies.