Vārda dienu šodien svin: Valija, Ina, Ināra, Inārs

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Image is not available
Arrow
Arrow
Slider

Orientēšanās - 2.diena!

9.04.2021.

 

Uz mācību nodarbībām svaigā gaisā šā gada 8. aprīlī devās 1.,2. un 3. klases skolēni. Piecās pieturvietās skolēni veica dažādus uzdevumus, kurus atrisinot saņēma līmbildi ar putna olu, to varēja ielīmēt ligzdā. 

 

 

Pirmās un trešās klases skolēni lasīja, rakstīja, cītīgi domāja, iepazina putnus, praktiski veidoja upes un Latvijas maketus smiltīs, mērījās riepu ripināšanas spēkos. Otrās klases skolēniem ļoti patika minēt krustvārdu mīklu par dabas materiāliem un tos sameklēt dabā, kā arī izgatavot buru laiviņas un vērot to ceļojumu pa Blusupīti uz jūru. Pārējo klašu skolēni piedalījās orientēšanās sacensībās. Ceturtās klases skolēni pirmo reizi patstāvīgi piedalījās šajā sporta veidā un centās savas teorētiskās zināšanas pielietot praksē. Gadījās nomaldīties, piedzīvot vilšanos, bet tomēr laimīgi nokļūt finišā. Par pārējo klašu skolēnu piedzīvojumiem, lai runā rezultāti.

 

REZULTĀTU APKOPOJUMS 

 

 

4.klase

 

 

 

 5.klase

 

 

6.klase

 

 

7.-9.klase