Vārda dienu šodien svin: Kurts, Knuts, Gundars

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Zinību dienas pasākums

02.09.2022

1. septembrī uz Zinību dienas pasākumu Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas iekšpagalmā pulcējās skolotāji, skolēni un viņu vecāki.

 

Svētkos izskanēja skolas direktores Ievas Skujas un Limbažu novada izglītības specialitātes Antras Paegles apsveikumi un laba vēlējumi uzsākot Jauno mācību gadu. Braši skolā sevi pieteica pirmklasnieki, kuri izturēja visus 9. klases sagādātos pārbaudījumus. Izskanēja daudz apsveikumu. Pasākumu vadīja dzīvnieku karalis Lauva, bet tajā viesojās cūciņa Pepa un briedītis. Kā sveiciens Zinību dienā skanēja 1.-4. klašu kora dziesma. Paldies visiem Zinību dienas pasākuma dalībniekiem un organizatoriem!

ozio_gallery_nano

 

Daiga Tomsone

mācību līdzekļui saraksts 2023 2024 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal