Vārda dienu šodien svin: Skaidris, Ilma

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

Klašu saliedēšanas diena Ainažu jūrmalā " Sveika, skola!"

02.09.2022

2. septembra rītā, pēc drošības instruktāžu saņemšanas, visa skolas saime devās uz Ainažu pludmali, lai veidotu smilšu skulptūras “Sveika, skola!”

Pēc radoša darba kopā ar klases biedriem, tika izspēlētas dažādas komunikāciju un draudzību veidojošas spēles, kas stiprina klašu kolektīvus. Smejoties, priecājoties un sportojot tika jautri pavadīts laiks. Tagad jūras krastā var redzēt skolu, mugursomu, skolēnus, Zinību dienas torti, gudrību grāmatu, futbolbumbu, rupjmaizi un pat skolas zvanu. Radošā un jautrā atmosfērā iesācies Jaunais mācību gads.

ozio_gallery_nano

Daiga Tomsone

mac

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal