Vārda dienu šodien svin: Kurts, Knuts, Gundars

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

"Bitīšu" svētki 2023

12.09.2023

bitīšu svētki limbažos 2023

Šā gada 8. septembrī Limbažos, Bruņinieku laukumā pie Sudraba muzeja notika Limbažu novada pirmklasnieku “Bitīšu” svētki.

Pirmklasniekus sagaidīja Alise no Brīnumzemes un Gudrā Pūce, kuras kopā ar mūzikas grupu “Eži” un Ežu mammu iepriecināja pirmklasniekus vadot rotaļās. Novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs novēlēja visiem bitītes čaklumiņu un ar sudraba muzeja vadītājas gādību uzdāvināja katram pirmklasniekam sudraba bitīti. Pirmklasniekiem bija iespēja iepazīt sudraba muzeja ekspozīciju, Limbažu muzeju, Ugunsdzēsības muzeju un uzkāpt senās pils tornī. Tā arī mūsu skolas pirmklasnieki tika uzņemti Limbažu novada skolēnu saimē.

                                                                                               Pirmklasnieku skolotāja Daiga Tomsone

ozio_gallery_nano

mācību līdzekļui saraksts 2023 2024 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal