Vārda dienu šodien svin: Magda, Magone, Mērija

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

izlaidums pirmsskolā!

17.06.2024

Mūsu mazās pūcītes aizlido uz skolu skolotājas Ligitas Lapsiņas gādībā.

Katra mazuļa dzīvē pienāk brīdis, kad atvadāmies no pirmsskolas. Mūsu mazās pūcītes aizlido uz skolu skolotājas Ligitas Lapsiņas gādībā. Šis ir pirmais patīkamo satraukuma mirklis Jūsu mazajā dzīves laikā.

No vienas puses, tas ir priecīgs: bērns ir pieaudzis , gatavs mācīties skolā, un, no otras puses, tas ir skumjš: pirmsskolas bērnības periods, priecīgais spēļu laiks beidzas. Pavisam drīz Jūs kļūsiet par skolniekiem, un jums ir garš un interesants dzīves ceļš. Mēs vēlamies, lai šis ceļš būtu gaišs, plašs un patīkamu pārsteigumu pilns , lai jums katra diena ir zināšanām piepildīta.

Paldies visām skolotājām un darbiniekiem, kuras rūpējās par mazajām pūcītēm. Paldies vecākiem par atbalstu un sapratni, vēlot izturību un pacietību.

Paldies par interesanto, atraktīvo pārsteigumu “Jampadracis BB” meitenēm.

ozio_gallery_nano
 

 

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal