Vārda dienu šodien svin: Magda, Magone, Mērija

Skola ar tradīcijām
Krišjāņa Valdemāra
Arrow
Arrow
Slider

9. klases ekskursija

20.06.2024

Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas 9.klase devās mācību un atpūtas ekskursijā

Aizritējis trauksmainais eksāmenu laiks un Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas 9. klase devās mācību un atpūtas ekskursijā. Apmeklējot Latvijasmākslas muzeju , Latvijas Nacionālobibliotēku un atraktīvi atpūstos uzspēlējot peintbolu Jugland atpūtas parkā.

 

Latvijas mākslas muzejā skolēni papildināja zināšanas par Latvijas un pasaules vizuālās mākslas, dekoratīvās un dizaina liecībām to vēsturiskajām un mākslinieciskajām izpausmēm, akcentējot nacionālās mākslas skolas vietu vēsturē un laikmetīgajos procesos. Muzejā ir lielākā profesionālās mākslas krātuve ( 40 000 mākslas darbi). Muzeja apmeklējums tika veikts Latvijas skolas somas ietvarā.

 

Latvijas Nacionālās bibliotēkas apmeklējumā skolēni varēja iepazīt un sajust bibliotēkas  misiju kas  ir sekmēt izglītota, informēta un konkurētspējīga indivīda un sabiedrības garīgo un intelektuālo attīstību, veidojot informācijas resursu krātuves, nodrošinot tām kvalitatīvu pieejamību un koordinējot visas valsts bibliotēku sistēmas darbību. Sajūsmu izraisīja Krišjāņa Barona dainu skapja apskate un pašas ēkas varenība un arhitektūra.

 

Noslēgumā atpūtas parkā Jugland aktīvā un spraigā komandu spēlē tika izspēlēts peintbols. Viena jauka, izglītojoša un atraktīva kopā būšana ir aizvadīta. Tagad tik jāgaida eksāmenu rezultāti un izskaņā izlaidums.

9.klases audzinātāja L. Primakina.

ozio_gallery_nano

mācību līdzekļui saraksts 2024 2025 mācību gadam

e klase logo

Soma Logo2

ED2

uzdevumi logo

Pumpurs logo

kal