Vārda dienu šodien svin: Romāns, Romualds, Romualda

Nepieciešamo mācību līdzekļu saraksts 2020./ 2021. m.g.

Lai atvieglotu gatavošanos jaunajam mācību gadam, esam sagatavojuši sarakstu ar lietām, kas būs nepieciešamas nākamajā mācību gadā.

Sarakstu var lejuplādēt šeit –  Nepieciešamie mācību piederumi 1 - 9.klasei.

*Individuālie mācību līdzekļi- ietilpst izglītojamo personiskās lietošanas priekšmeti, kas tiek izmantoti kā mācību līdzekļi – pildspalvas, parastie zīmuļi, dzēšgumija, krāsainie zīmuļi, flomāsteri, zīmuļu asināmais, penālis rakstāmpiederumu glabāšanai, lineāls, līme, šķēres, vāciņi mācību grāmatām un dienasgrāmatai, kā arī piederumi, kas nodrošina mācību procesu, proti, skolas soma, ikdienas un svētku apģērbs un apavi, atsevišķiem mācību priekšmetiem, piem., sporta, mājturības un tehnoloģiju obligātā izglītības satura apguvei nepieciešamais specifiskais apģērbs, higiēnas piederumi. Tāpat individuālie mācību līdzekļi ir tie materiāli, kurus skolēns izmanto lietu pagatavošanā savai personīgajai lietošanai, piem., uzada zeķes, kuras pāriet skolēna personīgajā īpašumā.

*Vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju (1.-9.klasei) apguvei nepieciešamos materiālus: guašas krāsas, akvareļkrāsas, dažāda izmēra otas gleznošanai ar akvareļkrāsām un guašām, PVA līme, palete krāsu jaukšanai, krītiņi ( pasteļu un vaska), tuša, tušas spalvas, dažādas krāsainās gēlpildspalvas, plastilīns, zīmēšanas papīrs, krāsains aplikāciju papīrs un kartons, audums izšūšanai, mulinē diegi, vilnas dzijas, tamboradatas, adāmadatas, šujamie diegi, izšūšanas riņķi, materiāli filcēšanai, karstās līmes stienīši u.c. materiāli, tiks nodrošināti no izglītības iestādes puses, bet vecākiem ir tiesības par saviem līdzekļiem iegādāties skolēnam vēlamos materiālus un piederumus individuālai lietošanai mācību procesā ar nodrošinātu iespēju savus radītos darbus saņemt personīgā lietošanā un glabāšanā pēc to izstrādes.