Vārda dienu šodien svin: Sigurds, Zigurds

Atbalsta personāls

Atbalsta personāla mērķis ir izveidot atbalsta sistēmu skolēniem, viņu vecākiem un skolotājiem, sekmējot skolēnu iekļaušanu izglītības procesā.

Atbalsta komandā Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā ar pirmsskolu darbojas skolas logopēds, skolas medicīnas māsa, direktora vietniece audzināšanas darbā un direktora vietnieces izglītības jomā.

Atbalsta personāla kontakti un pieņemšanas laiki:

Skolas logopēds Maija Puriņa

Darba un apmeklētāju pieņemšanas laiks (pieteikšanās iepriekš pa e-pastu):

Otrdiena:

8.00 - 11.00 - pirmsskola;

11.00 - 14.00 - skola;

Trešdiena:

12.00 - 15.00 - skola;

Ceturtdiena:

8.00 - 12.00 - pirmsskola;

12.00 - 15.00 - skola;

Skolas medicīnas māsa Zane Penka

Darba un apmeklētāju pieņemšanas laiks:

pēc grafika (informācijai zvanīt +371 64043289)

Izglītības psihologs pirmsskolā Aija Rudzīte

Konsultāciju laiks: - katru ceturtdienu. Uz konsultāciju vēlams pieteikties iepriekš, zvanot pa  tālruni vai rakstot e-pastā.

Tālrunis 29226571, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Speciālās izglītības skolotāja Laila Olte

Darba laiks - pirmdienas, trešdienas, ceturtdienas

mac