Vārda dienu šodien svin: Sergejs, Svetlana, Lana

Teātra izrādes "Alise Brīnumzemē" apmeklējums

Svētdien, 2020.gada 2. februārī 1.- 9. klašu skolēni devās uz Latvijas Nacionālā teātra izrādi " Alise Brīnumzemē," par projekta "Latvijas skolas soma" finansējumu.

 

1.klases skolēni par izrādi:

 

"Vienkārši perfekta izrāde".

"Viņiem mazliet vēl jāpiestrādā".

 

 

 

Liepājas teātra izrāde "Polianna"

Projekta „Latvijas Skolas soma” ietvaros, skolēni devās uz Liepājas teātra izrādi „Polianna” Siguldas kultūras centrā „Devons”.Izrāde ir veidota pēc rakstnieces Eleonoras H. Porteres grāmatas “Polianna”, kas sarakstīta 1913.gadā. Tas ir stāsts par vienpadsmit gadus vecu meiteni Poliannu, kura ar prieka spēles palīdzību maina apkārtējo domāšana un pasaules uztveri daudz pozitīvākā virzienā.

 

 

 

Projekta mērķis

Projekta programmas „Latvijas skolas soma” mērķis ir nodrošināt katram izglītojamajam, kas klātienē apgūst pamata vai vidējās izglītības programmas, iespēju vismaz vienu reizi mācību semestra laikā apmeklēt norises, kas saistītas ar mācību un audzināšanas darba saturu, un dod iespēju klātienē iepazīt Latviju mākslas un kultūras norisēs (skatuves mākslā, mūzikā, vizuālajā mākslā, literatūrā, dejā, arhitektūrā, dizainā un kino), tai skaitā izzināt Latvijas valstiskuma attīstības un saglabāšanas liecības, Latvijas kultūrainavu, kultūras vērtības un laikmetīgās izpausmes, vēsturisko mantojumu un radošās industrijas. Programmas pasākumi ir saistīti ar mācību un audzināšanas darba saturu vienā vai vairākās mācību satura jomās vai audzināšanas darbā. Šo saikni īsteno ar „pirms” un „pēc” aktivitātēm vienā vai vairākās mācību satura jomās vai audzināšanas darbā.  

2019./2020.mācību gada 1.semestrī ar projekta finansiālo atbalstu skolēni noskatījās vēsturisko drāmu “ Dvēseļu Putenis”, Liepājas teātra izrādi bērniem “ Polianna,” izrādi “ Un atkal Nezinītis,” bet 2.semestrī dosies uz  Latvijas Nacionālā teātra izrādi “Alise Brīnumzemē.”